Anasayfa Kurumsal Nakliye Kariyer Talep Formu Bilgilendirme İletişim
Anasayfa
Hakkımızda
Misyon Vizyon
Kalite Politikamız
Nakliye / Nakliyat
Kariyer
Talep Formu
İletişim
  
Bize Ulaşın
iletişim
Adres
Barbaros Mah. Gazioğlu İşh. Kat:1 No:2 Körfez / Kocaeli / Türkiye
Tel 0262 527 86 48
Faks -
E.mail bilgi@aybirgrup.com
 
        Nakliye / Nakliyat / Gübre Nakliyesi

aybir nakliyatKuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; kurum ve kuruluşların nakliyat hizmetlerini gerçekleştirdik. Hizmet kalitesini değişen teknolojiyi de kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır.

Aybir Grup; taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç ve donanıma, uzman kadro ve deneyime sahip bulunmaktadır. Taşıma hizmetinin sunumu esnasında oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilmek için; müşteri yapılan sözleşme kapsamına göre müşteri malı sigortalanarak müşterinin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Nakliye hizmetinin en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Yüksek kalite standartlarında kurumsal yapısıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Aybir Grup özellikle gübre nakliyatı üzerine çalışmakta olup, gübre taşımacılığını kurallara uygun bir şekilde ve ürüne hiç bir zarar gelmeyecek titizlikte yürütmektedir.

 

 

 

 

Etiketler; nakliye, nakliyat, kocaelide nakliye, kocaelide nakliyat, nakliye firması, aybir nakliye, nakliye firmaları, Aybir Grup, gübre nakliyesi, nakliye, taşımacılık, nakliye, lojistik, gübre nakliyatı, gübre taşımacılığı, gübre taşıma

 

AnasayfaKurumsalNakliyeİletişim